Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu beyan duvarix.com’ un gizlilik politikasını içerir. duvarix.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Üye tarafından belirtilen bilgiler (ad, soyad, e-posta, telefon vb. ) ile ödeme yapmak amacı ile bildirdiği bilgiler duvarix.com tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
duvarix.com bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Üyeye ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca duvarix.com tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Üyelik işlemleri esnasında duyuru servisine abone olan üyelerimize, bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon gönderilebilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle duvarix.com sunucularında saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Ayrıca www.duvarix.com’da Let’s Encrypt Authority X3 teknolojisi kullanılmaktadır. Sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

duvarix.com üyelik iptal işleminiz için, duvarix.com’ a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi İbo Sokak NO:14/A KAPAKLI/TEKİRDAĞ

Telefon: 0282 717 85 90 – 0546 279 51 73 – 0541 663 74 33  E-mail: trakyagergitavan@gmail.com